| oldschool207 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu un prieten care si-a luat un laptop packard bell si vrea sa isi ia o placa video mai buna. De unde ar putea sa isi cumpere?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna metoda sa-ti iei piese pentru laptop este sa mergi cu tot cu el la un magazin de calculatoare si sa le spui ce iti doresti.

Ei vor sti exact ce piesa ai nevoie, pe ce slot este, si daca pot intra in posesia ei sau nu. Evident, iti vor spune si pretul.

O zi placuta!

| NYK4u a răspuns:

Bun laptopul, multi il ocolesc. Eu am avut unu si 4-5ani nu am avut nicio problema cu el.Pentru accesorii poate sa se duca la un magazin de specialitate si sa se intereseze acolo care e mai buna pentru el in functie de laptop si de nevoile lui.