| AnimalCMO a întrebat:

As dori si eu un Metin2 Classic ( Privat Server ) *
Classic in sensul de :
* LV MAX 99 - 100 *
* PVM - PVP *
* Bonusuri Ca Pe Ro *
* RATE... 250 - 500 % *
Cam astea ar fi cerintele mele happy...
P.S : Inafara de RoSpeed / RoFast / Ro... ( Privat Server Classic Romanesc )... love struck

Multumesc Mult! Cel mai bun Metin2 Va primi funda :p love struck

Răspuns Câştigător
| Ex3pToR a răspuns:

Intra pe Metin2Buzau.Lv max 99, rate 200, 300-pose cu fum totul ca pe ro.Intra si nu vei regreta.http://www.metin2bz.com/
Funda?:D

| AnimalCMO explică (pentru Ex3pToR):

Multumesc mult. Chiar merita sa joci acest Metin2.
Este superb, si se potriveste perfect cu cerintele pe care le-am cerut!
Iti Multumesc!

4 răspunsuri:
| ZoomLool a răspuns:

Pai eu stiu mai multe Metine :
- Metin2 Steel
- Metin2 4Yours
- Metin2 Buzau
Scrii pe Google numele care ti le-am dat acolo si intri pe site-ul lor si acolo vezi mai multe informatii!
Funda?!

| AnimalCMO explică (pentru XioDaolin):

Este destul de fain... mai astept putin timp. poate gasesc unele mai atragatoare happy