| Alexu7194 a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa imi spuneti si mie daca Gta 4 are masini noi in el sau nu pentru ca vreau sa mi-l cumpar pentru ps3.Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Cum adica masini noi, daca te referi la masini de genu lamborghini nu situ de care, alea se pot baga numai prin intermediul unor moduri care sunt disponibile numai la versiunea de PC.

| Alexu7194 explică (pentru Zangetsu):

Stiu ca se pot baga dar eu intrebam daca are masini gen audi, ferari, bmw si alte modele fara ca eu sa trebuiasca sa le bag, deci sa fie de cei care au facut jocu

1 răspuns: