| AleXzzA a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine daca se poate. Deci am descarcat yahoo messenger 11. Si imi da eroarea asta : Yahoo messenger is unable to download files needed for instalation. Please check firewall setings and retry instalation.
Raspunsul cel mai folositor primeste funda. Va rog ajutati`ma.

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Prima data verifica-ti xonexiunea la internet s-ar putea sa fie cazuta, iar daca tot nu va merge incearca alt intaller.

Succes!

| BuburuzaAnca a răspuns:

Pai in primul rand setarile de la Firewall trebuie sa fie ON. Apoi daca tot face figuri la instalare dai Clik dreapta->Run as administrator