| adriancraiescu a întrebat:

Salutare,TPU! As vrea sa stiu in cat timp s-ar downloada un joc de 20 GB cu noul internet Fiber Power 200mb/s de la UPC. Multumesc.

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Nici aia de la N.A.S.A nu downloadeaza cu 200MB/s..cum am spus si altor persoane :
NU COMENTATI DACA NU STITI.
Pai ai 200mb/s si Fiber...deci iti va merge cam cu...9-10 mb/s chiar mai mult happy eu am net putin mai slab si merge cu 8.1 mb/s. :3

| DesertRat95 a răspuns:

Downloadeaza cu pana la 200 MB/secunda, adica un joc de 20 GB se downloadeaza in aproximativ 1-2 ore. Deci foarte repede. Funda?