| adriancraiescu a întrebat:

Salutare,vreau si eu sa stiu aproximativ in cat timp s-ar descarca un joc de 20 GB cu noul internet Fiber Power 200mb/s de la UPC. Multumesc

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Degeaba ai tu Fiber Power 200mb/s de la UPC. 200mb/s e banda maxima admisa la infrastructura, asta nu inseama ca vei si atinge mereu sau vreodata viteaza aia. Depinde de retea cat de incarcata este, depinde de placa ta de retea, depinde de serverul de unde downloadezi samd.