| HelpTheShArk a întrebat:

Salutare TPU asa as vrea un metin2 server privat pvp sa iasa din otel pose poate sa fie server si din 2001 ca nu cont si asa sa aiba multe evol uti cu lev max peste 126 dau funda vb serios P.S:Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Dav3BvB a răspuns:

Poi,ai putea incerca metin2nation,sunt foarte multi romani aici, lv max 250, din otel iasa hwang apoi din hwang iasa pose.Ai sabii de 110/115/130.Ratele sunt de 50%, dar desi ratele sunt asa mici cresti extrem de rapid(am facut lv 115 in 3 ore de crescut).

| HelpTheShArk explică (pentru Dav3BvB):

Mz mult o sa te mai anunt daca imi place sall

1 răspuns: