| YunoGasaiEceaMaiTARE a întrebat:

Care stie un metin2pvm hard! Atat pvm hard.

Nu vreau metine din astea de zice ca asta e un server diferit la care iti da misiuni gen :omoara 6 mistreti, 10 caini salbatici, etc... si sa iti dea lv de la mis! NU!

Eu vreau un metin la care Cc-urile si Ss-urile sa pice la metine. Metinele sa se gaseasca peste tot gen bati una peste 3 min apare alta in locu acela. Sa aiba busola pietrei metin, mantii, fms, rib, pfn etc la shop.(nu conteaza daca +0 sau +9. Event cu cufere clar de luna la care sa pice : roua, pietre, si alte iteme.

Un metin gen forgotten world 2. Pe care nu mai pot juca deoarece zice ca am cont dar nu merge.

Nu vreau raspunsuri gen cauta pe net sau top-uri. Funda+vot.

A si daca ati putea raspunde in maxim 10-15 min. as aprecia asta.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Apucate de metine romanesti,mai incolo te dai cu capu de scari,si de monitor, eu joc numai germane personal am gasit unu acum pe care il joc, nu e cum zici tu, dar macar o sa tina, astea romanesti tine 2 zile,dupa se destepta baieti si baga sa donezi,nu donezi nu te dezvolti, vei fi praf pe server cum e de obicei pe toate romanesti, daca vrei detalii de servere si etc, da-mi idd tau pe privat, joc metin de cand ma stiu it ivoi explica eu unele lucruri

4 răspunsuri:
| Claudiu1995 a răspuns:

Salut intra pe metin2 Thunder este un servar de curand deschus dar are deja 40 de pleieri in crestere este un servar greu http://www.metin2thunder.com/ sau daca vrei un metin un pic mai usor iti recoman Explosion2 Metin http://www.explosion2.org/

| YunoGasaiEceaMaiTARE explică (pentru Claudiu1995):

Iti multumesc claudiu acu ma apuc de thunder si dupa cum ai zis e tare.

| YunoGasaiEceaMaiTARE explică (pentru Liviu):

Mersi mult!
Te rog add : adymar_26@yahoo.com pe mess!

| Liviu a răspuns (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Apucate de metine romanesti,mai incolo te dai cu capu de scari,si de monitor, eu joc numai germane personal am gasit unu acum pe care il joc, nu e cum zici tu, dar macar o sa tina, astea romanesti tine 2 zile,dupa se destepta baieti si baga sa donezi,nu donezi nu te dezvolti, vei fi praf pe server cum e de obicei pe toate romanesti, daca vrei detalii de servere si etc, da-mi idd tau pe privat, joc metin de cand ma stiu it ivoi explica eu unele lucruri

| Gabriel_Liviu_1996 a răspuns:

Frate. Stiu un metin cu toate cererile tale:Metin2 HW. E foarte tare si site-ul il gasesti la prima cautare.
Funda?