| ZDI2000 a întrebat:

Caut ps3 slim modat sau nemodat in BUZAU!
Daca aveti un ps3 slim si vreti sal vindeti... il cumpar eu

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesti pe net oferte te intalnesti cu vanzatorul o pui la proba si vezi sa nu fie lovita apoi negociezi pretul daca ti se pare mult

| ZDI2000 explică (pentru mgtow):

Eu am gasit pe net superslim... daca era il luam nou da eu vreau slim ca se modeaza mai usor

| mgtow a răspuns (pentru ZDI2000):

Noile modele nu cred ca se pot moda poti cauta si la un magazin de informatica

| Alli_Alina_1994 a răspuns:

Buna am un ps3 slim 320 GB 14 jocuri originale. Camera web 2 controlare fara fir, 2 controlarea PS move telecomanda PS3 filme blu ray!