| Al3xInHo a întrebat:

Salutare TPU Caut un Metin2 Pe care sa devin GameMaster
Am Experienta Si imi place sa ma ocup de serverele de metin, am avut metinul meu insa l-am inchis din cauza hostului, daca stiti un sv care da GM dau vot +funda

7 răspunsuri:
| iustin987 a răspuns:

Sal eu joc metin2amazon ii foartei mijsto vr iteme

| Al3xInHo explică (pentru iustin987):

Frt da-mi add la alex_timeea sa vorbim!

| iustin987 a răspuns (pentru Al3xInHo):

Am dat id meu iustin_uti sa vb

| Al3xInHo explică:

P.S --->>>>Caut si iteme pe fun/tim/earth daca aveti add alex_timeea

| Al3xInHo explică:

Stie cineva ceva? sau are cineva iteme?
as dori pe fun sau tim in primul rand si daca e pe fun mai ieftinhappy pentru ca s-a inchis si nu am garantie ca se deschide
inca odata spun add alex_timeea

| H3cker a răspuns:

Pai eu strang bani de un host metin. daca mai putea ajuta cu hostul am avea metinul nostru.

| Al3xInHo explică (pentru H3cker):

Da-mi add alex_timeea pe messenger si vb