| Jonny99999 a întrebat:

Salutare TPU, caut un server de Metin2 sa fie frumos si de durata, gen-ul PvM Classic, sa se creasca asa si asa nici foarte greu nici foarte usor si evolutiile sa mearga pana in BETA. Lv max sa fie 105, cum este pe oficial, sa aiba costume/freze de olimpiada system de pet-uri system pvp ..ecc

Răspuns Câştigător
| Deliric4321 a răspuns:

Http://lostmetin2.ro

este exact ceea ce cauti are tot ce ai scris tu in descriere si unele chestii in puls, incearca-l;)

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Metin2 Swat e foarte tare sunt evnturi de 3 ori pe saptamana.
http://www.metin2swat.com/pvm/

Sper ca te-am ajutat. Funda?

| SergioRamos a răspuns:

Daca vrei un mt2 asa cum l-ai descris i-ti pot spune un mt2 foarte super. I-ti dau doua. Unul este mt2fun cu adresa www.metin2fun.ro si al doilea este mt2underworld cu adresa www.metin2underworld.ro Sper sa-ti placa aceste Metinuri

| Deliric4321 a răspuns:

Http://lostmetin2.ro
este exact ceea ce cauti are tot ce ai scris tu in descriere si unele chestii in puls, incearca-l