| NarcysCatalyn a întrebat:

Salutare Tpu.Cine imi poate da un server de metin2 cu hamachi sau fara cu arme si arumri 2012 ca si in client xperiment by avalon http://4metin.ro/......tml.Funda.

6 răspunsuri:
| OnTheRise a răspuns:

Salut! Te-as putea ajuta eu. Insa vreau sa stiu un lucru de ce nu descarci un serverfiles cu toate armele si armurile deja implementate, caci am observat ca pe net sunt destule.

| NarcysCatalyn explică (pentru OnTheRise):

Le-as descarca dar chiar si descarcate nu stiu ce sa fac cu elesad

| NarcysCatalyn explică (pentru OnTheRise):

Stiu cum sa le adaug pe fisierul de metin2 dar odata intrat pe un mc imi va da armele serverului.Ce sugestii ai cu metinul?

| OnTheRise a răspuns (pentru NarcysCatalyn):

Deci da-mi 5 secunde sa inteleg... Tu nu stii (prea bine) cum sta treaba cu server files. Asa este?
Ei bine un server files diferit inseamna un server de metin2 diferit.
Uite ai aici o lista:
http://4metin.ro/serverfiles/

| NarcysCatalyn explică (pentru OnTheRise):

Fratioare t nu ma intelegi pe mine.Eu stiu asta.Eu vreau un server de metin2 pe care sa joc cu iteme 2012 pentru ca sunt adept al acestor tipuri de arme.

| OnTheRise a răspuns:

Se pare ca ti-am perceput gresit intrebarea. Asta din cauza faptului ca in ultima luna m-am chinuit sa fac un server de metin2 si am aflat ca nu am netul bun sa mearga pagina web.
Eh, trecand peste acest amanunt, uite un server pvp cu iteme legendare in shop: Hammer metin2.