| alinemo a întrebat:

Salutare TPU,Cine stie cum se numeste modul in care imi da voie sa fac masinari gen (electric furnance,macelator,generator) si care imi da si iteme gen tin,ruber, cupru si cum sa fac fire cabluri, conducte, pentru jocul minecraft si cum se mai numeste modul care imi permite toate itemele din joc Iar jocul se numeste Minecraft?

3 răspunsuri:
| Xulescuu a răspuns:

Tekkit sau Tecknic pach dar... incearca intai Tekkit. E cam acelasi lucru dar prima e pentru multiplayer care e adaptat la single player si e mai bun...

| alinemo explică (pentru Xulescuu):

Poti sa-mi dai un site de unde al pot descarca pentru versiunea 1.3.2 al minecraftului?

| Xulescuu a răspuns (pentru alinemo):

Use youtube happy gasesti si cum sa-l instalezi p'acolo