| Trickster a întrebat:

Cunoaste cineva servere de minecraft nonpremium populare neavand hackeri? Din pacate, nu imi pot cumpara un cont premium. Daca aveam, jucam pe serverele premium. Nu pot juca linistit skywars sau bedwars, ca vine cate un hacker si strica tot meciul.

2 răspunsuri:
| Leau_Coze_1999 a răspuns:

Din pacate hackerin exista peste tot.Dar poti incerca play.minecraft-romania.ro (pe care probabil l-ai incercat deja) sau server gamster. Sper ca am fost de ajutor. (Sincer ..Si eu am avut problema asta timp de cativa ani..Pana cand mi-am luat contul premiu.Dar din pacate.Si pe hypixel/mineplex etc. exista hacker..Si chiar mai multi decat pe serverele pe care le-am mentionat mai sus.

| Leau_Coze_1999 a răspuns:

Hackeri sunt peste tot..Si pe cele premium..Am un cont premium si ma joc mult pe Hypixel.dar acolo sunt asa de multi hackeri incat am inceput sa ma joc iar pe play.mc-ro.ro si pe gamster..In acest aspect poti sa te plangi la staff-ul serverului