| paul55 a întrebat:

Salutare TPU big grin

As vrea sa imi dati si mie un cont premium de minecraft pentru a filma clipuri de minecraft si nu imi place ca nu pot juca the bridges si sa si filmez sa pun pe youtube pentru ca nu am cont premium.

Va rog foarte mult sa imi dati si mie un cont premium (prin mess: Fotbalistul_Ionut1) sa ma pot juca si filma the bridges VA ROG FOARTE MULT! PLEASEEEEEEEE!

Cine imi da un cont bun de minecraft premium automat primeste funda, vot si miliarde de multumiri.

VA ROG FRUMOSSSS!

2 răspunsuri:
| HaHaHa43 a răspuns:

Nu asa vezi sa iti deie cineva pe gratis un cont pentru ca nu este asa ieftin.
Daca vrei sa faci video-uri pe youtube fa cu alt joc cu minecraft fac toti...

| paul55 explică (pentru HaHaHa43):

Da dar eu nu o sal volosesc vesnic deoarece o sa mi-l cumpar si eu mai tarziu dar vr sa filmez acum nu cam peste jum. de an the bridges si daca fac video-uri la minecraft le fac cu lucruri originale.