| Criss_Cristian_1997 a întrebat:

Salutare TPUbig grin Joc metin de ieri pe Volans si am nevoie de niste sfaturi.Aun razboinic corp (M2 Aura) dar itemele sunt foarte praf.Da-ti-mi niste sfaturi despre cum sa fac niste bani de ceva iteme cu PV si iteme +9! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KameliaFrumusika a răspuns:

Buna si eu joc metin2 de ceva timp pe Pegasus, itemele le faci foarte greu mai ales cu Pv 1, 5-2k.Pai te-as sfatui sa iti faci un farmer de lv pana in 20 si farmezi pietre metin de lv 15 sau daca ai M2 aura si lv 30+ in map2 la metine 30-35 poti face bani multi din carti cum ar fi aura, corp, iures etc.Si daca ai noroc iti poate pica si un item cu pv. Sper ca te-am ajutat, Funda?:*