| D3nG3rGame a întrebat:

Dau cont de metin2 ro pe gemini, regat albastru, lv 54. Are apr toate itemele +9 (in valoare de peste 100kk), 20kk pe el + 4kk de pe contul de shop, iteme de bonusat in depozit,statusul este cum ar trebui sa fie la un razboinic, m urile scoasa la 20(atunci m am apucat de metin si nu mi-a iesit) si 17. M3 aura M3 iures. Are toate mis facute (inclusiv de la biolog) . Caracterul este construit pentru PvP.(fms +9 10hh p+4, imun +7 imun.etc)
Predare personala in Cluj-Napoca (ROG SERIOZITATE) pentru detalii add d3nger_cs_kid@yahoo.com
Avand in vedere ca are iteme bune si bani si statusu perfect si mis toate facute (si biolog) cu m3 m3 aura iures nu va asteptati la un pret mic!

4 răspunsuri:
| adelina0101123 a răspuns:

Vreau eu! Mil dai?

| adelina0101123 a răspuns:

Baga id in lista : adelyna. dulcica

| D3nG3rGame explică:

Nickul caracterului : D3nGerROus
Cal militar lv 21