| motanull a întrebat:

Dati-mi si mie un cs bun ce il folositi si voi si vreau sa aiba boti si sa fie cat de cat bun si sa mearga tot la el si daca se poate sa fie de death run cs sau sa mearga bine pe death run si daca aveti si un config pentru deathrun care sa mearga cand il bag si c-am atat! Dau funda celui ce imi da cel mai bun cs si un config pentru deathrun! happy

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Cs bestial,este foarte bun, merg si coduri dar iti recomand sa nu le folosesti, si config nu am de dr, doar de cs, salut.

| motanull explică (pentru Brâncuşi):

Am avut Cs Bestial nu merge sa imi scriu numele nu pot sa schimb tatuajele nu imi place alt cs nu sti?

| Brâncuşi a răspuns (pentru motanull):

Merge dar nu stii tu, numele til poti schimba din consola si tatuajele tot acolo, crede-ma eu nu folosesc niciodata optiuni, doar prin comenzi scrise...pai daca nu iti place ala il poti lua si pe lant final sau versiunea HD dar nu merg coduri.L-am avut eu, acum folosesc un cs a adminilor este facut de mine cu nume cu tot...happy.

| motanull explică (pentru Brâncuşi):

Si am uitat sa ati spun ca Cs Bestial face figuri mereu da o eroare ca nu a gasit amx_e23.dll un ex si ma scoate din cs apoi nu stiu daca e cum zici tu de unde pot lua comenzi scrie? la cs bestial

| AnDrEii11 a răspuns:

CS adrenaline este un cs bun dac vrei altceva andrei9803@yahoo.com cfg admin etc

| Pavel2013 a răspuns:

Pgl si il descargi de pe saitul esta http://resursecs.com/download-cs-16.html funda