| ArktykU a întrebat:

Salutare TPU [DAU FUNDA]. Cum fac sa-mi maresc FPS-urile la minecraft? (doar din setari, sa nu-mi spuneti ceva de genu: Trebuie sa iti cumperi alt procesor sau altceva) P.S: imi merge cu 10-20 FPS-uri, vreau macar 50! Please, iar cand filmez am lagg infernal

Răspuns Câştigător
| Carantina321 a răspuns:

Cauta pe net un optifine este un fel de mod care iti imbunatateste fps

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Una e sa cresti cu 20-30-40% din setari, alta e sa ai o crestere de peste 200% cum visezi tu. Vise...

| CPAElites a răspuns:

Iti cumperi alt pc ( pe componente big grin )