| liviuXXX a întrebat:

De curand am cumparat Gta San Andreas original si de fiecare data cand vreau sa intru pe samp imi apare ecranul alb si nu merge ati putea sa-mi ziceti ce sa fac sau sa-mi dati un link de unde sa downloadez gta san andreas (cand luam jocul de pe internet mergea dar am uitat siteul)

Răspuns Câştigător
| Mihalut10 a răspuns:

Buna..Stii de ce nu iti merge? Pentru ca nu ai windowsu corect! Sa stii carte jocuri originale am cumparat! Roaga pe cineva sa iti instaleze un windows mai bun, asa am facut si eu.Dar depinde acum ce windows ai! Bafta! fUNDA?