| rkopiss a întrebat:

De o perioada de timp am inceput sa joc Ultimate Ninja Joyfun (este pe browser)
Si as dori sa stiu daca exista vreun hack pentru acest joc dar fara parola care trebuie cumparata ca sa dezarhivezi programul sau asa mai departe!
FUNDA celui care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| itsBiscu a răspuns:

Nu prea e bine sa joci cu hackuri pe jocuri nu mai are rost sa te joci FUNDA?

| rkopiss explică (pentru itsBiscu):

Nu e chestia ca imi este lene sa joc sau altceva dar e exasperant numai VIP vezi pe sv. care au donat o gramada de bani si nu ai nici o sansa daca nu donezi ca nebunul.

| Odd a răspuns:

Nu exista din cauza ca e pe browser si e inpermanenta lecatura la internet.Regred dar nu vei gasi hack pentru acel joc.

| rkopiss explică (pentru Odd):

Exista, dar pentru al dezarhiva iti cere o parola care trebuie cumparata.