| KaPy2 a întrebat:

Salutare TPU
Deci rog frumos sa-mi dati si mie 1 joc sooter cu grafica calumea si sa fie misto si 1 joc Curse cu masini gen Nfs most wanted, deci vreau 1 joc bun nu 100 si nici 1 bun!, dau funda!, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rockerul23 a răspuns:

Shooter cu grafica super este Battlefield3.
Si S4league e bun pentru ce vrei tu daca ai computerul mai slab.
In materie de racing games ti-as recomanda Grand Turismo 5.

| KaPy2 explică (pentru Rockerul23):

Dar Gran Turismo 5 este aparut pentru pc?, am gasit doar ps3 pe fl

2 răspunsuri:
| F1rstBlooD a răspuns:

Deci, shoterele bune cu grafica calumea realist sunt cele din seria battlefiled, medal of honor si call of duty daca vrei ceva realist la call of duti iti recomand de la 4 in sus
daca vrei un nfs realist, nu neaparat nfs care poti sa dobori masini este ridge racer unbounded
daca vrei un nfs, nu prea e la fel ca most wanted da e calumea rau este nfs hot pursuit