| Slavu_Daniel_1978 a întrebat:

Doresc si eu niste jocuri de aventura, cu un gameplay frumos, o grafica buna, pentru un pc mai slab, cu system de operare 32bit, si sa va dau niste nume de jocuri cu aventura, sa fie ca si ele(Uncharted 2/3/4, Assasin's Creed si altele)
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......multumesc/

Careva de acolo sunt ceea ce descri tu, IN SPECIAL Oblivion si Skyrim, Oblivion daca nu te tine calculatorul de Skyrim

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca astea: resident evil 4 si 5 = gen- aventura, horror, shooter! Bafta! happy

| Slavu_Daniel_1978 explică (pentru lpavel):

Mi-ai putea da un link de download? Iti dau funda.