| FreeLord957 a întrebat:

Eu si cel mai bun prieten ne vom cumpara un cont premium de Minecraft in Decembrie si vom face un server, dar nu prea stim cum. Cine poate lasa un tutorial de cum sa faci un server de minecraft 1.8? Nu vrem sa fie premium, dar vrem sa fie bukkit. Cine ne invata sau ne da un tutorial cand va intra pe server va primi materiale cat pentru o casa de lux si multe alte lucruri.
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| kinzo a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=fH2kvv3IiOw - Daca intelegi engleza.

| FreeLord957 explică (pentru kinzo):

O frumoasa funda portocalie pentru tine big grin

1 răspuns: