| xxxyyyzzz a întrebat:

Intrebarea urmatoare este adresata jucatorilor de League of Legends. Am jucat 8 provizorii. 4 le-am castigat și 4 le-am pierdut. In ce divizie poate sa ma bage daca: pierd 2 meciuri, pierd 1 meci sau castig 2 meciuri? Daca ajung intr-o divizi mai primesc cadourile acelea de la sf sezonului?

1 răspuns:
| Hector99 a răspuns:

Pai acum nu mai primesti cadourile alea, iar depinde de mmr in ce divize te baga eu de ex. in februarie cand am jucat cele 10 meciuri am castigat 5 si am pierdut 5 si m-au bagat bronze 1... deoarece am avut mmr mic. Deci bafta! Sper ca te-am ajutat