| Mihaii00 a întrebat:

Intrebarea este adresata jucatorilor de LoL (League of legends )
: Care credeti voi ca este cel mai bun character? (stiu ca poate nu avem aceleasi pareri, dar totusi vreau sa va vad parerile big grin )

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Nu poti sa stabilesti asta. Fiecare ii face counter altuia
Cum Vayne e anti-tank asa e si kassadin anti-mage, cum kog face counter la caitlyn si quinn face counter la vayne, bineinteles ca nu conteaza neaparat campionul, conteaza si strategie/indemanarea.

3 răspunsuri:
| Prieten a răspuns:

Mai toti campionii is egali depinde cum joci dar mie de exemplu imi place Aatrox si Kha'Zix

| anonim_4396 a răspuns (pentru Prieten):

Cu exceptia lui teemo,poppy,mordekaiser,kayle, zilean, shaco, soraka, taric care sunt slabi in comparatie cu ceilalti campioni si nu au un impact mare in teamfighturi.

| Prieten a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic ca un Zilean poate decide soarta jocului cu ultimata sau chiar Soraka ajuta pe cel feedat si restul echipei cu heal