| HALVyyy a întrebat:

Salutare TPU, o scurta intrebare din minecraft, ieri (Luni 1) a iesit official versiunea 1.6, iar cand intri in minecraftul vechi (1.5.2) iti arata ca a aparut o noua vrsiune si trebui sa o descarci online manual, am facut asta dar cand deschid toat acele lucruri imi arata un launcher schimbat, si cand ii dau sa ma joc stau 10minute sa intre p harta si mai am si lag..vas ruga sa-mi spuneti si mie cum fac sa-mi dau update la minecraft mai usor de atat, sau sami lasati un link cu pasi precisi. ps: Minecraftul nu este cumparat, este o versiune free gasita pe net.

Răspuns Câştigător
| YellowPedoBear a răspuns:

Vezi ca atunci cand intrii si scrii numele iti apare jos,, Force update,, dai pe aia si se updateaza el singur.

| HALVyyy explică (pentru YellowPedoBear):

Nu merge, ca am incercat de mai multe ori.

1 răspuns: