| Casian14 a întrebat:

Salutare TPU. Recent am cumpărat minecraft pentru ps4, direct din ps store, și mi se schimba skin-urile în continuu. Prima data mi l-am ales singur le Steve, apoi nu l-am mai găsit pe Steve, asa ca am luata-o pe Alex. După câteva săptămâni a dispărut și au apărut altele 3, pe care nu le mai văzusem pana acum. E normal?

3 răspunsuri:
| IulianBuruv a răspuns:

Cel mai probabil o setare din joc si eu am avut o problema asemanatoare si a mers ok dupa ce am sters datele cache

| Casian14 explică (pentru IulianBuruv):

Dacă șterg datele cache, nu îmi pierd progresul?

| IulianBuruv a răspuns (pentru Casian14):

Datele cache sunt diferite ele se strang dupa ce a downloadat jocul, updateuri care nu sunt necesare etc nu stiu cum sa explic dar poti gasi pe google