| Danny8135297 a întrebat:

Salutare TPU, revin cu o intrebare care au pus-o multi, ce jocuri sa mai descarc? Ma plictisesc de moarte criteriile laptop-ului meu:

System Manufactuer: Acer
System Model: Aspire 7750ZG
Processor: Intel(R) Pentium(R) CPU B940 @ 2. 00GGHz (2 CPU's), ~ 2. 0GHz
Memory: 4096MB Ram / 4 ram.
62 bit
Name: Intel(R) HD Graphics Family
Current Display Mode: 1600 x 900 (32 bit) (60Hz)
Monitor: Generic PnP Monitor

Răspuns Câştigător
| LeParrain a răspuns:

Prince of Persia: The Forgotten Sands, Devil May Cry 1, 2, 3, 4, Crysis 1 si 2, LeftForDead 1 si 2, CallOfDuty ModernWarfare2, FarCry 2, Assasins Creed 1, 2...
FUNDA? big grin

| Danny8135297 explică (pentru LeParrain):

Si crezi ca merg astea fara lag la pc-ul meu?

5 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

League of Legends *râs de muscă* idk Metin2, WoW. laughing Minecraft. Sau știu! Counter. laughing

| LeParrain a răspuns:

Da, fara lag ar fi primele din ce ti-am dat acolo, iar prin primele ma refer ca de ex. Far Cry 1, eu banuiesc ca si Far Cry 2 o sa mearga dar mai greu(settings pe low si putini fps)
Price of Persia Warrior Within asta sigur o sa mearga bine si jocul e nemaipomenit.
CallOfDuty 3 si asta la fel de bine o sa iti mearga, 4 putin lag banuiesc, dar incearca.
FUNDA? big grin

| Danny8135297 explică (pentru LeParrain):

Am testat MW2 fara lag, mersi credeam ca dai jocuri care imi face lag numa' pentru funda, dar vad ca mai sunt si oameni ca tine, ai fundoi.