| grgdlk a întrebat:

stie careva daca se poate salva jocul bioshock2? adica vreau sa ma opresc nu mai am chef sa joc si salvez unde am ramas ca eu nu reusesc daca dau esc ma da direct in men principalconfused stie careva?

Răspuns Câştigător
| ChioruL14 a răspuns:

Stii engleza? nu prea imi arde de traduceri la ora asta.
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100214112901AAUCdKE
daca nu stii, iti traduc in cursul zilei de...azi.

| grgdlk explică (pentru ChioruL14):

Ti am dat Fundita, imi traduci te rog> si nu ti am dat fundita pentru a mi traduce ti am dat o ca mi ai mai rasp la cateva intrebari unde era deja data altcuiva dar si acolo ti am dat inteligentbig grinbig grin astept traducerea cand poti si daca poti, Multumesctongue

1 răspuns: