| cvneclar a întrebat:

Stie cineva sau are cineva un hack de metin2 in care monstrii sa nu fuga de langa tine cand ii arunci in spate sau sa le dai damage fara sa ii atingi? Va rog frumos sa imi spuneti si mie.

2 răspunsuri:
| mrshot a răspuns:

Salut!
Fa-ti cont pe acest forum pentru a putea downloada tot felul de hack-uri pentru Metin2RO sau Private :)
http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-hacks-bots-cheats-exploits-macros/

| warTpu a răspuns:

Ma cu parere de rau gm is mai pregatiti iti baneaza contul dupa o zi si ce vedeai tu la alti playeri era m2bob dar la el mergi mai repede decat playeri si lor li se pare cum tu ai merge catre mobi si ii omori. FUNDAhappy?