| Robert_George_1999 a întrebat:

Sunt jucator de SA:MP si acum cateva zile a aparut o problema.Am incercat sa bag un mod cu harta, acel mod avand un fisier ce trebuia bagat in folderul models.Toate bune si frumoase pana cand intru in folderul in care am GTA San Andreas si vad ca folderul models nu mai este.Am dezinstalat Gta-ul, l-am reinstalat si tot nu mergea.Am reincercat altfel,l-am dezinstalat, am sters tot din PC ce era legat de san andreas si am vrut sa il reinstalez.Nu a mers nici asa.Imi apare cand deschid fisierul.ISO ca e deja instalat si nici nu pot sa il dezinstalez macar pentru ca imi da o eroare. Daca stie cineva ceva sa ma anunte, dau funda!

1 răspuns:
| Vlad32 a răspuns:

Cand il reinstalezi nu merge? Demonteaza si monteaza iar cu Daemon Tools, ISO-ul sau descarca de altundeva jocul.