| SebiWEEEEEED a întrebat:

Tocmai mi-am instalat windows xp. am vrut sa-mi instalez LoL-u si imi zice asta :The procedure entry point GetLogicalProcessorInformation could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll.Cum as putea sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Stefan_Balauta_1999 a răspuns:

Aceasta eroare este de la faptul ca nu ai macar Windows XP SP3

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Am mai vazut chestia asta la un program si era din cauza ca suporta minim xp sp3. Daca aveai sp2 aparea aia.

| YoChriss a răspuns:

Salut! In primul rand ai putea sa-ti schimbi Windows-ul, pentru ca XP-ul numai are suport de la Microsoft din 8 aprilie 2014, si chiar si cu antivirus ia foarte usor virusi. In al doilea rand instaleaza-ti driverul de la placa video (e un cd care a venit cu ea). Si in ultimul rand descarca-ti un antivirus bun (recomand AVG). Funda?