| LaMbRiU21 a întrebat:

Salutare TPU

Vin cu o intrebare legata de jocul GTA San Andreas

Cand vreau sa intru in SAMP imi da crash instantaneu apas pe samp si dau pe un server... Crash! E cel mai enervant... Cum pot rezolva chestia? Dar in GTA SA SinglePlayer merge! Dau funda. Sper sa raspundeti cat mai repede big grin!

2 răspunsuri:
| PingBob77 a răspuns:

Dupa ce ai instalat sampul trebuie. sa schimbi numele fisierului in care ai instalat sampul (gta san andreas) il schimbi cum vrei, apoi deschideti sampul si o sa trebuiasca sa deschizi fisierul in care l-ai instalat selecteaza sampul si apoi n-are sa mai dea crash

| LaMbRiU21 explică (pentru PingBob77):

Nu merge frate, tot asa apare! sad Pana acum mi-a mers!