| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce jocuri mai jucati? Adica cel putin din 2010 si frumoase,rpguri,sau mmorpg, sau ceva frumos faceti o lista Cine pune jocuri faine dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Karu a răspuns:

Uita-te la aceste jocuri(las un link cu trailer-ul ):
1)Darksiders II- http://www.youtube.com/watch?v=228kgJJ0Tws
2) Mafia 2-http://www.youtube.com/watch?v=1_Q3MZC-34o

| JD4GaminG a răspuns (pentru Karu):

Frate darksiders 2 e misto rau doar din trailer m-am indragostit de ellaughing

4 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

Daca esti un gamer inrait si cunosti bine limba engleza iti recomand urmatoarele jocuri :
1. Perfect World International
2. TLBB ( Tian Long Ba Bu )
3. WoW (World of Warcraft)
4. Metin2 ( Dar l-ai incercat sigur )
5. Champions of Regnum ( Trebuie sa iti pui creierul in functiune, sa poti juca un astfel de joc )
6. The Aurora World ( Un MMORPG clasic si usor )
7. RiderZ
Astea sunt unele din cele mai placute MMORPG-uri.
Daca nu te-am convins, intra pe mmohut.com si convinge-te singur.
Funda?puppy dog eyes

| DV4 a răspuns:

Simplu
WoW
Metin2
Far cry 3
Need for speed the run
Need for speed World asta-i online
Arctic Combat
Counter strike 1.6
Wolf Team
Minecraft
Call of duty:black ops 2
LoL(LEAGUE OF LEGENDS)
BioShock Infinte

| cosmin598 a răspuns:

Eu joc jocurile Counter-Strike; Zombie panic source; gta san andreas vip mod v3.8; Wold of Warcraft