| Robert_Mihai_1996 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa ma joc cu un prieten de-al meu un joc, frumos, online, de descarcat nu in browser, si el nu are pc-ul prea bun, si eu il am, si nu ne putem juca aceleasi jocuri, imi puteti spune niste jocuri sa mearga pe pc cu 256mb placa video?

2 răspunsuri:
| Bogyutzzz a răspuns:

Salut, incearca 4story, cabal, metin2(daca ai vointa puternica sa nu devii dependent),

| Robert_Mihai_1996 explică (pentru Bogyutzzz):

Nu chestii d'astea, ca am jucat metin2 de m-am rupt, si celelalte, ceva de gen assassin's creed ceva, nu chiar asa, ca nu cred ca-i merge lui, dar ceva mai asa, mai jmek.