| just4ecko a întrebat:

Vreau si eu sa joc NFS Most Watend Online cu ajutorul programului GameRanger.
Dar aici apare problema, daca vreau sa fac un host cei ce intra la ine pe host apar cu numele scris inclinat, iar gand jocul incepe, nu vad hostul sa poata da join. Ce pot face sa rezolv problema?

Dau funda celui ce ma ajuta!

3 răspunsuri:
| rZv995 a răspuns:

Daca ai router degeaba creezi tu camera ca nu se poate conecta nimeni.

| just4ecko explică (pentru rZv995):

Ce as putea face ma pot juca cu pretenii (pe un host propriu)

| rZv995 a răspuns:

Te poti juca cu prietenii numai daca creeaza unul din ei care nu are router