| LoveHHHHH a întrebat:

Salutare tuturor!
Am de vanzare un hack pentru Metin2ro mai mult decat super, parerea mea...este tradus in romana ca sa puteti sa intelegeti mai bine la ce se folosesc unele comenzi.
Stiu ca inainte se gaseau astfel de hack-uri gratis dar am vazut ca multe firme de hacking au decis sa le dea in schimbul unei sume de bani, ei bine eu accept si bani insa accept si iteme/yang pe orice server de pe Metin2ro.
Hack-ul contine:Speed 1-999
Atac Speed 1-999
Licori Automate
Manti automate(sau cand apasati voi)
Wall(trece prin pereti)
LevelBot(creste singur)
FishBot(pescuieste singur)
FarmBot(gaseste si sparge pietre sau omoara bossi singur)
DropHack(aduna automat yangul/itemele, chiar si al celorlalti jucatori daca au numele pe ele)
Mai sunt cateva cum ar fi noapte/zi oricand etc.
Ce-i care cred ca este un keylogger contactati-ma si o sa va demonstrez ca nu e asa.
Pentru doritori va rog sa imi lasati id-ul de messenger.
Multumesc si va astept happy!

5 răspunsuri:
| LoveHHHHH explică:

UPDATE- + transformare in orice monstru(doar tu poti vedea)

| LoveHHHHH explică:

UPDATE-+SkillDMG(poti da un skill pana ti se termina pm-ul fara sa se incarce)

| vfdsdsd a răspuns (pentru LoveHHHHH):

Pai il eau eu lasa-mi facebookul tau casa te gasesc

| vfdsdsd a răspuns:

Il vreau eu

| vfdsdsd a răspuns:

Lasa-mi facebook-ul tau casa te contactez