| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu o intrebare: Cum pot castiga bani pe net? Am internet si acasa si la serviciu si daca tot stau pe internet destul de mult, as vrea sa stiu daca as putea castiga cumva si ceva bani din asta. Se poate cumva? Sau trebuie sa am un site pentru asta? Multumesc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti programare, inveti marketing online, inveti seo, inveti web design iti faci un site vizitat, foarte vizitat si pui reclame pe el etc. daca te astepti la 2 clik uri si gata vin banii nu ai sa ai niciun succes

| Gabossss95 a răspuns:

Ce programe?