| anonim_4396 a întrebat:

As putea castiga bani pe internet?big grin

10 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Îţi faci blog pe blogger.com şi cont adsense apoi totul decurge de la sine.
Succes!
Pe curând!

| Seby90 a răspuns:

Da sunt diferite modalitati, inclusiv a munci, iti sugerez cateva siteuri, dar trebuie sa stii ce rahat mananci cand postezi ceva acolo. Odesk, Graphicriver (si toate branchurile lui). Mai poti face bani si din reclama pe blogul tau via google. Mai poti participa la diferite evenimente (pe facebook chiar) oferite de diferiti sponsori, si poate poate ai noroc si castigi ceva... de 9999999 ori nu ai sa castigi, da cine stie!

Răspuns utilizator avertizat
| DianaIsHere123 a răspuns:

Nuuulaughing

| passyon22 a răspuns:

Video chat, 2000 de dolari pe lunalaughing

| GOLD99 a răspuns:

Da poti sa castigi bani pe internet scriind referate sau sa participi la fel de fel de concursuri online premiate cu bani, sau mai sant acele teste nu le pot numi teste nu imi vin in minte sunt ca niste intrebari de oracol la care daca raspunzi tu si iti implici si prietenii primesti bani poti ajunge la 300 de lei pe raspuns, acelea sunt un studiu de caz sa se vada de exemplu cat la suta din populatie mananca nesănătos cam asa ceva.

| d4ea a răspuns:

Da.sondaje.

| SpataruSilviu a răspuns:

DA! Poti crea o pagina pe facebook pe care sa postezi regulat, sau sa vaci videoclipuri pe youtube, cum face tequila sau sa folosesti google Adwords.Nu o sa castigi din prima. Sper ca ti-am deschis cateva cai.