| TearsOfBlood a întrebat:

Salutare tuturor! As vrea si eu sa stiu niste jocuri care sunt destul de jucate(adica la care s-ar uita oamenii pe youtube) care sa imi mearga sa le filmez fara lag pe sistemu asta: Core 2duo e6550 2.33 ghz, ati radeon sapphire 5450 hd 1gb, 2gb ram, windows 7.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Jocuri destul de jucate pe configuratia ta, nu prea mai gasesti! Dar iti recomand sa te bagi pe Heartstone la greu, si sa faci live streaming-uri cu LOL pe twitch

Bft!

| Marian0809 a răspuns:

Pai jocuri :-minecraft, watch dogs nu stiu sigur daca iti merge, gta san andreas multiplayer, gta 4 nu stiu daca iti merge si cam atat din ce stiu eu