| Ciuche_Robert_1980 a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva!
Cand ma joc, de exemplu cs:go/minecraft, am frame-drep-uri
Ma puteti ajuta si pe mine sa nu mai am frame dropuri!
SI imi merge dintr-un timp in 9 fps, de exemplu ma joc un pic, imi scade la 9 fps si mere sacadat, si tot asa din 2 in 2 minute, ajutor va rog, !
Pentru amandoua probleme

Răspuns Câştigător
| modjolica a răspuns:

Schimba windows-ul, cea mai buna solutie si nu mai instala toate programele. Daca ai laptop, du-l la curatat, s-ar putea sa fie una dintre cauze. Daca e Desktop si ala trebuie curatat.

1 răspuns:
| AndreiNeagu431 a răspuns:

Eu mă întreb ce componente ai? Dacă sunt bune inseamna ca trebuie să meargă bine! lu unu îi mergea cs go(crackuit) în 75fps cică și avea singlecore 2. 7ghz 2ram! mie îmi merge mc în 1700fps și cs go nu îl am încă o să îl i-au am 8ram 3. 3ghz!