| DragomirMihail2020 a întrebat:

Salutare! Unde pot gasi acest joc de descarcat DRAGONII TE INVATA LIMBA ENGLEZA!
Era un joc usor de invatat pentru copii, clasic unde puteai invata engleza jucand (era o carte unde invatai engleza si primeai CD/DVD cu jocul respectiv de la editura Erc Press)! Vreau sa dau copilului sa invete engleza jucand dar nu mai gasesc nicaieri acest joc de unde pot descarca si sa mearga! Daca stie cineva sa imi dea un link sau unde pot gasi!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Salut, lasa-mi maine un mesaj privat si iti dau eu un link de unde poti descarca acest soft!

| DragomirMihail2020 explică (pentru Simpatic):

A mers si cu Daemon Tools dar si cu alte alternative, care poti rula o imagine ISO, da imaginea apare ca defect ca trebuie sa rulezi un program ca si cum rulezi un CD altfel nu merge! Mersi de link apreciez!

| Simpatic a răspuns (pentru DragomirMihail2020):

Ma bucur ca ti-a fost de folos acel link. stima

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Bai frate activeaza-ti optiunea ca sa poti primi mesaje de la userii de pe TPU, degeaba imi dai mesaj daca eu nu iti pot da mesaj inapoi, este de la setarile tale!

| DragomirMihail2020 explică (pentru Simpatic):

Gata am activat optiunea aceea in care pot primi de la toata lumea!