| Logix a întrebat:

Salutare, va rog sa imi dati un sfat, vreau sa vand un playstation 3 si nu stiu cat sa cer pe el, are 500gb, 3 controlere, kit playstation move (camera, joystick), gran turismo 5, wonderbook (cartea vrajilor), pes 2011, dirt 3, grand theft auto IV, grand theft auto V, consola si toate jocurile arata impecabil, il am de jumatate de an, va rog sa imi ziceti cat pot cere pe el, multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cumpara 6-le, merita. E pacat sa dai bunatate de consola, oricum nu iei pe ea cit face.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

~1200 RON, poate chiar peste 1500, avind in vedere ce mai ai cu el. Garantie mai are?

| Logix explică (pentru KodrutZ):

Am garantia, dar e din Italia. straight face

| KodrutZ a răspuns (pentru Logix):

Mdah, ma gindeam eu. De ce ai vinde-o? Inca e o consola foarte OK, mai ales daca au decis sa scoata jocuri ca GTA 5 sau Gran Turismo 6 pentru ea.

| Logix explică (pentru KodrutZ):

M-am plictisit de gta 5, si de gt5, 6 nu am :-s

| KodrutZ a răspuns (pentru Logix):

Cumpara 6-le, merita. E pacat sa dai bunatate de consola, oricum nu iei pe ea cit face.