| Ionutz_Maryan_1997 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine, am o problema cu un cont de STEAM...am primit si o avertizare din partea asistentei steam si mi-am blocat contul intr-un fel adica numai pot sa ma dau online, nu imi pune experienta la jocuri (pot doar sa le joc), nu pot sa adaug prieteni nici sa primesc cereri si nici nu pot vorbi cu ei.
"Departamentul de Asistenţă suspectează că altcineva a folosit contul tău Steam. Drept urmare, am restricţionat temporar modificările ce pot fi făcute. Te rugăm să contactezi Departamentul de Asistenţă Steam ca să te putem ajut"
DAU FUNDA! Contu este cumparat de la cineva care la furat! Spuneti-mi si mie cum sa fac sa imi dispara advertismentu

1 răspuns:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Cauta in dictionar cuvantul temporar si exppresia "departament de asistenta"Nu e Engleza!