| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar si eu cs1.6 de pe steam si cand ajung sa finalizez tranzactie imi apare una dintre erorile de mai jos. Ce pot sa fac?

Se pare că au intervenit erori în iniţializarea sau actualizarea tranzacţiei. Te rugăm să mai încerci o dată după un minut sau să contactezi Asistenţa Steam.

A intervenit o eroare neaşteptată. Comanda nu a fost finalizată.
Te rugăm să contactezi Asistenţa Tehnică.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am. $USD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da $ USD.

| VladyXR a răspuns:

Ce valuta folosesti?, esti sigur ca folosesti valuta respectiva pentru joc?

| ScorpyDesigns a răspuns:

Incearca alt browser si poate sa fi sigur ca datele sunt introduse bine

| anonim_4396 explică (pentru ScorpyDesigns):

Am incercat si alt browser si degeaba. Datele cred ca sunt bine introduse.
Astept alte solutii, dau funda, v-as da 10 daca as putea.