| PiratulJeck a întrebat:

Salutare,vreau sa gasesc un MMORPG interesant, pe 16 o sa se lanseze ArchAge dar pana atunci m-am gandit sa intreb aici despre idei de MMORPG-uri.Lasa-ti impresia despre MMORPG-urile jucate mai jos. Exceptam cele jucate de minebig grinragon Nest,Aion, Metin2, WOW, World Of Tanks, Age of Wshu.
Ceva nou care v-a placut! Astept reply-urile voastre.

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

ArcheAge nu face de jucat, crede-ma. Ii foarte bogat el dar pierzi o gramada dea timpp!

| Boomkin1337 a răspuns:

Battle of the Immortals mi-a placut foarte mult. De asemenea, Lineage e un MMORPG destul de bun. Pentru ceva mai simplu poti incerca 4story. Un concept interesant il are Elsword. E un MMORPG care e in 2D, dar e foarte tare. Are mecanici de combat geniale.