| Alexandru_Dogaru_1998 a întrebat:

Salutari TPU. va rog din inima sa ma ajutati... caut un laptop gata preparat pe care sa il cumpar nou si vreau ca pe el SA JOC GTA 5 va implor sami spuneti doar costurile si daca puteti si linkuri ma intereseaza costuriileee MULȚUMESC FRUMOS

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca nu ai macar vreo 5000 RON, stai catinel cu prostiile gen laptop de gaming si fa-ti un desktop. In 3000 RON scoti performanta pe care abia daca o atingi cu un laptop pe la 6500-7000.