| tarele99 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de metin2 ro ce server mi-ati recomanda, ce caracter si pe ce puteri? Daca s-ar putea sa ma ajutati de inceput va rog frumos! Daca ma ajutati si pe mine cu cateva niste itm imi fac multe intrebari si va dau funda la toate! Va implor din toata inima!

VA IMPLOR!

2 răspunsuri:
| redfear2694 a răspuns:

Pe server Draco ca e cel mai bine si cresti foarte bine.
Caracterul razboinic mental.Este foarte bun si iti da aparare mare la M1.
2Puncte la STR dupa 1 la VIT si tot asa,
In rest...Te descurci, BFT

| Cherilyn a răspuns:

Pe ultimul server ar fi cel mai bine, pentru ca nu e multa lume.
De caracter, mie intotdeauna mi-a placut sa fiu ninja pe lama. De la lvl 75+ sunt foarte buni atat pvm cat si pvp.
Pana la lvl 40 cresti lejer facand lure la salbatici sau la BO.
Faci full DEX, apoi full VIT si continui cu STR.
Ordinea vrajilor : ambuscada, rulant, atac fulger, camuflaj si ultimul norul.
E musai sa ai ambuscada primul M.
Restul iti dai tu seama pe parcurs.
Oricum, nu te juca prea mult, creaza dependentabatting eyelashesbafta!