| Costel_Mugurel_1997 a întrebat:

Salutari tuturor!
Va rog frumos sa-mi spuneti cele mai bune jocuri de pana acum.
Funda celui mai bun raspuns, si cu cele mai faine jocuri!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Consider ca Battlefield 3, Call of Duty: Ghosts, Far Cry 3, Crysis 3 si GTA 5 sunt cele mai bune jocuri, din toate punctele de vedere. Au poveste buna, gameplay bun, grafica buna, sunet bun, multyplayer (Battlefield 3 poate fi jucat in 64 de playeri). Funda?

2 răspunsuri:
| AlupuluiVlad a răspuns:

Ti-as recomanda Gta 5/Gta 4, Battlefield 4, Crysis 3(e fain si Crysis 2), Hitman absolution/blood money, Team Fortress 2, Robocraft, Minecraft si Counter Strike Global Offensive

| Costel_Mugurel_1997 explică (pentru AlupuluiVlad):

Mda dar astea le-am jucat... daca stiti jocuri cu grafica ca la battlefiedl 3( cele care foloesesc motorul frostbite 2 m-as bucura enorm)!
big grin big grin big grin big grin big grin big grin